1 / 6
E shitur
Foto e Panel anësor Design Fractal Define 7, TG, i zi
Foto e Panel anësor Design Fractal Define 7, TG, i zi
Foto e Panel anësor Design Fractal Define 7, TG, i zi
Foto e Panel anësor Design Fractal Define 7, TG, i zi
Foto e Panel anësor Design Fractal Define 7, TG, i zi
Foto e Panel anësor Design Fractal Define 7, TG, i zi

Panel anësor Design Fractal Define 7, TG, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
53.33 €
30.64 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29.18 €
Ju kurseni 22.69 €
-43%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Fractal Design është një prodhues i njohur botëror i kasave dhe aksesorëve të kompjuterit me cilësi të lartë, e cila ju sjell panelin anësor të zëvendësueshëm për kasën kompjuterike Define 7. Përmirësoni kasën tuaj Define R7 me këtë xham elegant dhe rezistent i cilii mund të instalohet në anën e majtë dhe të djathtë dhe peshon 1.7 kg.
Lansuar:
22. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fractal Design Define 7
I përdorshëm me markat:
Fractal Design
Kodi:
FD-A-SIDE-001
Prodhuesi:
Fractal Design
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
73401727024741
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Panel anësor Design Fractal Define 7, TG, i zi
30.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo