1 / 1
Продадено
Слика на Бентилатор Fractal Design Venturi HP12, 120 mm

Бентилатор Fractal Design Venturi HP12, 120 mm

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.08 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 18.41 €
Заштеди 9.75 €
-34%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
FD-FAN-VENT-HP12-PWM-BK
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
120 x 120 x 25
Тип на батерија:
Пластика
Брзина на течноста за ладење [вртежи во минута]:
1 800
Ниво на бучава (dB):
31,7
Големина на вентилаторот:
120 x 120
Пеша (g):
179
Брзина на воздухот (CFM):
61,4
Задно светло:
Веќе
Производител:
Дизајн на фрактали
Веб-страница на производителот:
Fractal-design.com
Вид на течноста за ладење:
активен
Контрола на брзината:
Автоматски
EAN:
7350041083344
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Бентилатор Fractal Design Venturi HP12, 120 mm
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ