1 / 3
Продадено
Слика на Дискови MediaRange DVD + R 8,5 GB DL 8x, 100 парчиња
Слика на Дискови MediaRange DVD + R 8,5 GB DL 8x, 100 парчиња
Слика на Дискови MediaRange DVD + R 8,5 GB DL 8x, 100 парчиња

Дискови MediaRange DVD + R 8,5 GB DL 8x, 100 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,483 MKD.
4,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,720 MKD.
Заштеди 93 MKD.
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MR470
Лансиран:
2 март 2017 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Две нивоа
Максимална брзина на пишување:
8
Пакување:
Круг
Спакувано по [артиклите]:
100
Производител:
MediaRange
Капацитети [GB]:
8,5
Времетраење на аудио записите [мин]:
240
Вид на медиум:
DVD+R DL
Vendi i prodhimit:
UA
EAN:
4260057126238
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Дискови MediaRange DVD + R 8,5 GB DL 8x, 100 парчиња
4,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ