1 / 3
Слика на Дискови MediaRange CDR 8cm 24x 200MB Printable, Folie, 50 парчиња
Слика на Дискови MediaRange CDR 8cm 24x 200MB Printable, Folie, 50 парчиња
Слика на Дискови MediaRange CDR 8cm 24x 200MB Printable, Folie, 50 парчиња

Дискови MediaRange CDR 8cm 24x 200MB Printable, Folie, 50 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,776 MKD.
1,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,093 MKD.
Заштеди 486 MKD.
-28%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MR257
Лансиран:
2 март 2017 година
Гаранција за производителот:
1 година
Максимална брзина на пишување:
24
Пакување:
завиткајте
Спакувано по [артиклите]:
50
Инкџет површини за печатење:
По
Производител:
MediaRange
Капацитети [GB]:
0,2
Вид на медиум:
Мини ЦДР
EAN:
8594158529459
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Дискови MediaRange CDR 8cm 24x 200MB Printable, Folie, 50 парчиња
1,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ