1 / 3
Продадено
Слика на Дискови MediaRange DVD-R 4,7 GB, 25 парчиња
Слика на Дискови MediaRange DVD-R 4,7 GB, 25 парчиња
Слика на Дискови MediaRange DVD-R 4,7 GB, 25 парчиња

Дискови MediaRange DVD-R 4,7 GB, 25 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.71 €
со ДДВ Без ДДВ 15.01 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MR407
Лансиран:
2 март 2017 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ниво
Максимална брзина на пишување:
16
Пакување:
Круг
Спакувано по [артиклите]:
25
Инкџет површини за печатење:
По
Производител:
MediaRange
Капацитети [GB]:
4,7
Вид на медиум:
DVD-R
EAN:
4260057125088
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Дискови MediaRange DVD-R 4,7 GB, 25 парчиња
17.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ