1 / 1
Слика на Диск SSD Transcend MTS430S, M.2, 256 GB

Диск SSD Transcend MTS430S, M.2, 256 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
48.32 €
46.96 €
со ДДВ Без ДДВ 44.72 €
Заштеди 1.36 €
-3%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
M.2 SATA
Формати и дискусија:
M.2 2242
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Modeli i diskut:
3D, SSD
Читања на IOPS:
45 000
Записи на IOPS:
70000
Код:
TS256GMTS430S
Ширина mm:
22
Висина mm:
3.5
Дебелина мм:
42
Пеша г.:
5
Капацитети GB:
256
Брзина на читање на МБ:
530
Брзина на пишување MB:
400
Долготрајност Трајност TBW:
140
MTTF или MTBF милиони часа:
1
Производител:
Надминување
EAN:
760557842927
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Диск SSD Transcend MTS430S, M.2, 256 GB
46.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ