1 / 7
Продадено
Слика на Диск SSD ADATA XPG SX6000 Lite, M.2, 1 ТБ
Слика на Диск SSD ADATA XPG SX6000 Lite, M.2, 1 ТБ
Слика на Диск SSD ADATA XPG SX6000 Lite, M.2, 1 ТБ
Слика на Диск SSD ADATA XPG SX6000 Lite, M.2, 1 ТБ
Слика на Диск SSD ADATA XPG SX6000 Lite, M.2, 1 ТБ
Слика на Диск SSD ADATA XPG SX6000 Lite, M.2, 1 ТБ
Слика на Диск SSD ADATA XPG SX6000 Lite, M.2, 1 ТБ

Диск SSD ADATA XPG SX6000 Lite, M.2, 1 ТБ

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
87.58 €
84.33 €
со ДДВ Без ДДВ 80.31 €
Заштеди 3.25 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
15. 1. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
М.2 PCI-Express NVMe
Формати и дискусија:
M.2 2280
Пеша (g):
8
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Ширина [мм]:
80
Брзина на читање [MB / s]:
1800
Брзина на пишување [MB / s]:
1200
Modeli i diskut:
3D, ВНАТРЕШНА, SSD
Читања на IOPS:
220 000
Записи на IOPS:
200 000
Panивотен век / трајност (MTTF):
1.8
Долговечност / трајност (TBW):
480
Код:
ASX6000LNP-1TT-C
Производител:
ADATA
Големина на диск GB::
1 000
Висина [mm]:
2.15
Дебелина [mm]:
22
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4710273770741
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Диск SSD ADATA XPG SX6000 Lite, M.2, 1 ТБ
84.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ