1 / 2
Продадено
Слика на Seagate Game Drive External Drive за Playstation 4, 2TB, црно
Слика на Seagate Game Drive External Drive за Playstation 4, 2TB, црно

Seagate Game Drive External Drive за Playstation 4, 2TB, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,690 MKD.
6,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 6,086 MKD.
Заштеди 300 MKD.
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Формати и дискусија:
2.5
Код:
STGD2000200
Доверливост:
100 %
Големина на диск GB::
2 000
Лансиран на:
5. 10. 2019
Производител:
Seagate
Веб-страница на производителот:
Seagate.com
Modeli i diskut:
Странски, HDD
Vendi i prodhimit:
Thailand
EAN:
3660619404872
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Seagate Game Drive External Drive за Playstation 4, 2TB, црно
6,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ