1 / 1
E shitur
Foto e Disk HDD WD Red Pro 2TB

Disk HDD WD Red Pro 2TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
132.76 €
131.14 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 124.89 €
Ju kurseni 1.62 €
-1%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
HDD WD Red Pro është dizajnuar për biznese të vogla dhe të mëdha. Disqet WD Red Pro janë dizajnuar për të përballuar ngarkesat e mëdha. Këto disqe i ofrojnë biznesit tuaj efikasitet dhe produktivitet më të lartë. Shtoni vlerën e kompanisë tuaj përmes disqeve që u lejojnë punëtorëve të këmbejnë dokumente dhe të dhëna shpejt dhe në mënyrë të sigurt. Disqet WD Red kanë sensorë për goditje, të cilët menjëherë vërejnë dridhjet. Këto disqe kanë kapacitet prej 2TB.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Kodi i prodhuesit:
WD2002FFSX
Lansuar:
4 Qershor 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Formati i diskut:
3,5
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Kapaciteti i diskut [GB]:
2000
Modeli i diskut:
Brendshëm
Lloji i HD:
Magnetike
Vendi i prodhimit:
Thailand
EAN:
192243
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk HDD WD Red Pro 2TB
131.14 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo