1 / 7
Продадено
Слика на SSD диск GOODRAM IRDM Gen.3, M.2 - 512 GB
Слика на SSD диск GOODRAM IRDM Gen.3, M.2 - 512 GB
Слика на SSD диск GOODRAM IRDM Gen.3, M.2 - 512 GB
Слика на SSD диск GOODRAM IRDM Gen.3, M.2 - 512 GB
Слика на SSD диск GOODRAM IRDM Gen.3, M.2 - 512 GB
Слика на SSD диск GOODRAM IRDM Gen.3, M.2 - 512 GB
Слика на SSD диск GOODRAM IRDM Gen.3, M.2 - 512 GB

SSD диск GOODRAM IRDM Gen.3, M.2 - 512 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
94.08 €
92.45 €
со ДДВ Без ДДВ 88.05 €
Заштеди 1.62 €
-2%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
М.2 PCI-Express Gen3
Формати и дискусија:
M.2 2280
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Modeli i diskut:
3D TLC, SSD
Читања на IOPS:
295 000
Записи на IOPS:
500000
Код:
IR-SSDPR-P34B-512-80
Големина на диск GB::
500
Брзина на читање на МБ:
3200
Брзина на пишување MB:
2000
Долготрајност Трајност TBW:
300
Лансиран:
12. 2. 2021
MTTF или MTBF [милиони часа]:
1.8
Производител:
GOODRAM
Веб-страница на производителот:
Goodram.com
EAN:
5908267960134
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
SSD диск GOODRAM IRDM Gen.3, M.2 - 512 GB
92.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ