1 / 2
Продадено
Слика на Verbatim ДВД-пакет + R
Слика на Verbatim ДВД-пакет + R

Verbatim ДВД-пакет + R

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.17 €
22.55 €
со ДДВ Без ДДВ 19.11 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
43500
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Максимална брзина на пишување:
16
Пакување:
Круг
Спакувано по [артиклите]:
25
Производител:
Буквално
Веб-страница на производителот:
Verbatim.com
Капацитети [GB]:
4,7
Вид на медиум:
DVD+R
EAN:
23942435006
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Verbatim ДВД-пакет + R
22.55 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ