1 / 2
Продадено
Слика на Нумеричка тастатура A4Tech TK-5
Слика на Нумеричка тастатура A4Tech TK-5

Нумеричка тастатура A4Tech TK-5

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
14.46 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 1.62 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
A4tech TK-5 е корисна нумеричка тастатура погодна особено за сопствениците на тетратки кои не сакаат да користат функциски копчиња. Благодарение на можноста за преместување на нумеричкиот дел на друго место каде класичната тастатура не треба да се вклопи, другите корисници исто така ќе ја ценат неговата употреба. Вкупно се достапни 18 клучеви со низок профил, вклучувајќи го и копчето NumLock со индикација за LED статус. Нумеричката тастатура се поврзува со компјутер преку USB и поддржува Plug & Play и Hot Swap без потреба да инсталирате драјвери. Друга одлична опција е да го вметнете USB кабелот во специјална ролна, за да не се заплетка при патување.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
A4-TK-5
Код:
A4-TK-5
Лансиран:
10. 5. 2011, 10 мај 2011 година
Конектор:
USB
Врски:
Врски:
Тип на прекинувач::
Мембрана
Тип на осветлување:
Тип на осветлување:
Тип на тастатура:
Мембрана
Интерфејс:
Интерфејс:
Боја:
Град, Град, Град
Главна боја::
Сиво
Производител:
A4Tech, A4Tech
Технологија:
USB-A
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
Веб-страница на производителот:
A4tech.com
Само нумерички:
По
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4711421700689
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Нумеричка тастатура A4Tech TK-5
14.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ