1 / 4
E shitur
Foto e Diagnostikues automatik Konnwei KW850
Foto e Diagnostikues automatik Konnwei KW850
Foto e Diagnostikues automatik Konnwei KW850
Foto e Diagnostikues automatik Konnwei KW850

Diagnostikues automatik Konnwei KW850

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
8,790 MKD.
8,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7,110 MKD.
Ju kurseni 400 MKD.
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pajisje vetë-diagnostikuese ofron një numër të madh të funksioneve. Është njësi plotësisht e veçantë - nuk nevojitet asnjë pajisje e jashtme për të funksionuar. Ekziston mundësia për ta lidhur me një kompjuter dhe për të kopjuar të dhëna. Ofron një ekran të qartë me aftësinë për të shfaqur të dhëna në grafikë, diodat LED me ngjyra dhe altoparlant i integruar për ndërmjetësim më të lehtë të defekteve dhe të dhënave. Diagnostifikimi shumë i saktë dhe i besueshëm punon në të gjitha makinat që nga viti 1996 që mbështesin protokollet OBD II dhe CAN. Ekziston funksioni i butonit të gatishmërisë I / M, i cili ju lejon të kontrolloni statusin e emetimit dhe funksionimin e duhur të sistemit të kontrollit shumë më shpejt. Mund të shfaqë numrin e identifikimit të makinës (VIN), ID të kalibrimit (CID) dhe numrin e verifikimit të kalibrimit (CVN).
Lansuar:
30. 12. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
KW850
Standardet e diagnostifikimit:
OBD II
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Konnwei
Vendi i prodhimit:
EU
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Diagnostikues automatik Konnwei KW850
8,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo