1 / 4
E shitur
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/64GB/3x2TB SATA/DRW/3Y NBD
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/64GB/3x2TB SATA/DRW/3Y NBD
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/64GB/3x2TB SATA/DRW/3Y NBD
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/64GB/3x2TB SATA/DRW/3Y NBD

Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/64GB/3x2TB SATA/DRW/3Y NBD

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,671.25 €
2,535.09 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,414.37 €
Ju kurseni 136.16 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dell PowerEdge T40 është një server i vogël Tower, i projektuar për nevojat e gjera të kompanive në rritje. Poashtu, PowerEdge T40 ndihmon në konsolidimin e të dhënave dhe aplikacioneve nga desktopet dhe stacionet e punës në një server të vetëm qendror, duke ndihmuar në rritjen e produktivitetit dhe rritjen e bashkëpunimit. Ky model i veçantë bazohet në një procesor me 4 bërthama Intel Xeon E-2224G që funksionon me frekuencë 3.5 GHz deri në 4.7 GHz kur mbingarkohet në modalitetin TurboBoost. Serveri vjen me 64 GB memorje DDR4 UDIMM ECC, kurse puna me hard disqet sigurohet nga kontrolluesi Intel VROC 6.x. Poashtu, 3 hard disqe 2 TB HDD 7.2k janë instaluar tashmë nga prodhuesi për të dhënat e përdoruesit, kurse prodhimi i videos sigurohet nga Intel UHD Graphics (2 × DisplayPort). Përveç kësaj, ky server posedon një mori portesh si: USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, porti serial dhe drive DVD ± RW.
Lansuar:
16. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Tower
Numri i sloteve për memorie:
4
Modeli i procesorit:
E-2224G (3.4/4.6 GHz 4-cores / 4-threads)
Numri maksimal i procesorëve:
1
Numri i porteve USB:
9
Prizë:
1151 socket
Gjenerata e procesorit:
8
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Kodi:
T40-6432S-3PS
Memorie e brendshme GB:
6 000
Energjia elektrike maksimale W:
300
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
64
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Drive optik:
DVD
Numri maksimal i hard disqeve:
3
EAN:
8592457185314
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/64GB/3x2TB SATA/DRW/3Y NBD
2,535.09 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo