1 / 2
Продадено
Слика на Слушалки Genius HS-M360, сребрени
Слика на Слушалки Genius HS-M360, сребрени

Слушалки Genius HS-M360, сребрени

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
890 MKD.
790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 669 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 1. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
12
Конектори:
1
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
20
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Импеданса [Ом]:
16
Чувствителност [dB - SLP]:
88
Микрофон:
интегриран
Специјална опрема:
Гуми за замена
Тип слушатели:
Слушалки
Големина на звучникот [мм]:
10
Код:
31710008405
Производител:
Генијалец
Веб-страница на производителот:
Geniusnet.com.tw
Конектор:
3,5 мм (TRRS)
Должина на кабел [m]:
1.1
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710268255932
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Genius HS-M360, сребрени
790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ