1 / 1
Продадено
Слика на Слушалки DeFunc TRUE, златни

Слушалки DeFunc TRUE, златни

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
114.26 €
72.96 €
со ДДВ Без ДДВ 61.83 €
Заштеди 41.30 €
-37%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Безжична технологија:
Bluetooth v5.0
Без кабел:
По
Микрофон:
интегриран
Специјална опрема:
Торба, кабел, гуми за замена
Тип слушатели:
Слушалки
Пеша г.:
259
Предвидени часови на траење на животот:
3
EAN:
7350080717033
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки DeFunc TRUE, златни
72.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ