1 / 5
Продадено
Слика на CZC Barricade MousePad за гејмерско глувче, XXXL
Слика на CZC Barricade MousePad за гејмерско глувче, XXXL
Слика на CZC Barricade MousePad за гејмерско глувче, XXXL
Слика на CZC Barricade MousePad за гејмерско глувче, XXXL
Слика на CZC Barricade MousePad за гејмерско глувче, XXXL

CZC Barricade MousePad за гејмерско глувче, XXXL

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.08 €
30.71 €
со ДДВ Без ДДВ 26.03 €
Заштеди 6.37 €
-18%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 10. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Материјали:
Текстил
Да се користи во:
Игра
Код:
CZCBARRICADEXXXL
дизајн:
Црна, со мотиви
За тастатура и глувче:
По
Ширина mm:
2666
Висина mm:
4
Дебелина мм:
600
Производител:
CZC.cz
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594173122314
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
CZC Barricade MousePad за гејмерско глувче, XXXL
30.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ