1 / 2
Foto e Tastierë Cherry G84-4100 Mini, bardhë
Foto e Tastierë Cherry G84-4100 Mini, bardhë

Tastierë Cherry G84-4100 Mini, bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
97.10 €
79.27 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 75.49 €
Ju kurseni 17.83 €
-18%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke.

Tastiera nga kompania Cherry ka një dizajn modern dhe me butona mekanik të cilët janë shumë të lehtë për tu përdorur. Është kompakte për tu përdorur dhe nuk zë vend në hapësirën tuaj ku ju punoni. Tastiera nuk ka të integruar pjesën numerike, gjë që e bënë të përshtatshme për personat të cilët kanë pasion të shkruajnë libra, shkrime apo janë duke punuar në zyre. Butonat e tastierës janë të qëndrueshëm deri në 20 milion shtypje. Tastiera mund të lidhet me PC mes kabllos e cila ka portin USB.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Bardhë
Konektor:
USB
Gjatësia e kabllos [m]:
1.75
Gjerësia [mm]:
282
Trashësia [mm]:
132
Renditja/shfaqja:
EU
Lloji i tastierës:
Mekanike
Teknologjia:
PS/2, USB-A
EAN:
4025112038662
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë Cherry G84-4100 Mini, bardhë
79.27 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo