1 / 4
Foto e Memorie operative Corsair Vengeance CL14, 2x8 GB DDR4, 2400MHz
Foto e Memorie operative Corsair Vengeance CL14, 2x8 GB DDR4, 2400MHz
Foto e Memorie operative Corsair Vengeance CL14, 2x8 GB DDR4, 2400MHz
Foto e Memorie operative Corsair Vengeance CL14, 2x8 GB DDR4, 2400MHz

Memorie operative Corsair Vengeance CL14, 2x8 GB DDR4, 2400MHz

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
67.92 €
54.95 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 52.34 €
Ju kurseni 12.97 €
-19%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Memoria operative Corsair Vengeance e shpejton kompjuterin tuaj si dhe lojërat të cilat i luani. Kjo memorie operative e cila është krijuar duke përdorur teknologjinë e fundit Intel XMP 2.0, është lehtë e përballueshme si dhe lehtë e instalueshme. Ka dy memorie te tipit DDR4 dhe dyjat kanë kapacitet prej 8 GB, të cilat punojnë me frekuencat mbi 2400MHz me voltazh prej 1.2 vat.
Latenca e testuar:
14-16-16-31
E dedikuar për:
Për PC
Latenca CAS [CL]:
14
Voltazhi maksimal [V]:
1,2
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Ftohës:
Pasiv
Voltazhi operues [V]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
CMK16GX4M2A2400C14
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lartësia e profilit:
E ulët
Lloji i memories:
DDR4
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Frekuenca operuese [MHz]:
2400
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
EAN:
843591057530
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie operative Corsair Vengeance CL14, 2x8 GB DDR4, 2400MHz
54.95 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo