1 / 2
E shitur
Foto e Lexues barkodesh Honeywell MS9540 VoyagerCG - RS232, i zi
Foto e Lexues barkodesh Honeywell MS9540 VoyagerCG - RS232, i zi

Lexues barkodesh Honeywell MS9540 VoyagerCG - RS232, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
200.32 €
95.48 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 90.93 €
Ju kurseni 104.85 €
-52%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Honeywell merret me krijimin e zgjidhjeve dhe produkteve për një varg industrish. Ky lexues barkodesh me laser është i përsosur për përdorim në dyqane. Ka teknologji të patentuar CodeGate ashtu që të lexoj barkodet lehtësisht dhe t'i bart të dhënat përmes një butoni të vetëm. Mbështet leximin e kodeve 1D dhe GS1. Ka ndërfaqe komunikimi RS232. Këndi horizontal i skanimit ka 50 shkallë. Pako përfshin lexuesin, mbajtësen, kabllon dhe karikuesin.
Lansuar:
3. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Laser
Lloji i baterisë:
Lexues barkodi
Kodi:
MK9540-37C41
Mbajtëse:
Port Serial:
Prodhuesi:
Honeywell
Lloji i skenerit:
1D
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Lexues barkodesh Honeywell MS9540 VoyagerCG - RS232, i zi
95.48 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo