1 / 1
E shitur
Foto e Tub Brother HSE-211, i zi dhe i bardhë, 6 mm

Tub Brother HSE-211, i zi dhe i bardhë, 6 mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
32.26 €
30.64 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.96 €
Ju kurseni 1.62 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Brother qe një kohë të gjatë merret me prodhimin e pajisjeve të printimit, siç janë printerët, faksat dhe pajisjet multifunksionale. Por, për produktet e veta, padyshim se kompania sjellë edhe aksesorë të ndryshëm. Tani kompania ofron tubin tkurrës HSE-211 me gjerësi prej 6 mm për printerët e vet PT-E300, E500 dhe PT-E550. Gjatësia e tubit është 1.2 mA, ndërsa nxehja pas tkurrjes është 50% ose më shumë në diametër dhe 15% ose më pak në gjatësi. Temperatura minimale që kërkohet për tkurrje është 90 gradë celsius, ndërsa temperatura e rekomanduar nga kompania është nga 110 deri 140 gradë celsius. Tubat e tkurrjes kryesisht përdoren në izolim elektrik për lidhje të fortë të komponentëve apo për të siguruar mbrojtje mekanike.
Kodi i prodhuesit:
HSE211
Lansuar:
9 Nëntor 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4977766719193
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tub Brother HSE-211, i zi dhe i bardhë, 6 mm
30.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo