1 / 4
E shitur
Foto e Celular Apple iPhone 12, 4GB/128GB, vjollcë
Foto e Celular Apple iPhone 12, 4GB/128GB, vjollcë
Foto e Celular Apple iPhone 12, 4GB/128GB, vjollcë
Foto e Celular Apple iPhone 12, 4GB/128GB, vjollcë

Celular Apple iPhone 12, 4GB/128GB, vjollcë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
60,090 MKD.
40,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 34,568 MKD.
Ju kurseni 19,300 MKD.
-33%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Apple vjen me dizajn tejet modern, rezistencë dhe performancë të jashtzakonshme. Ka ekran me prekje 6.1”, që shfaq imazhe me rezolucion 2532 x 1170 pixel. Posedon procesorin gjashtë bërthamësh Apple A14 Bionic, i kombinuar me memorie operuese 4GB dhe memoria e brendshme për ruajtjen e të dhënave të çfarëdoshme me kapacitet 128GB. Poashtu, Apple iPhone 12, ka edhe tri kamera me të cilat shkrep e incizon imazhe me kualitet superior, dy të pasme 12+12MP dhe një të përparme 12MP. Apple iPhone 12 vjen me sistem operativ të instaluar Apple iOS, si dhe mundësi për lidhje me teknologjitë si Wi-Fi, Bluetooth. Mundësohet nga një bateri me kapacitet 2815 mAh.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Senzor i lëvizjes:
Lloji i SIM kartelës:
ESIM, nano SIM
Standardet e celularit:
5G, GSM, LTE, UMTS
Stabilizues imazhi:
Elektronik, optik
Karikim pa kabllo:
Mbështetje për NFC:
GPS:
Barometër:
Modeli i procesorit:
Apple A14 Bionic
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
HDR:
Kodi:
MJNP3CN/A
Shkalla e mbrojtjes:
IP68
Galileo:
Diod me ndriçim:
Beidou:
Senzor i afërsisë:
Face ID:
Auto fokus:
GLONASS:
Senzor i dritës:
Gyroskop:
Focus PDAF:
Rezolucioni maksimal i videos:
3840 x 2160 (4K)
Gjerësia mm:
71.5
Lartësia mm:
146,7
Trashësia mm:
7.4
Rezolucioni i ekranit piksel:
2532 x 1170
Ndriçimi ƒ:
1.6
Pesha g:
164
Memorie e brendshme GB:
128
Madhësia e ekranit inç:
6,1
Memoria operuese GB:
4
Kapaciteti i baterisë mAh:
2 815
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Qartësia e ekranit PPI:
460
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
12+12
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
12
Slowmotion 1080p FPS:
240
Slowmotion 2160p FPS:
60
Verzioni i Bluetooth:
5
Prodhuesi:
Apple
Lloji i ekranit:
OLED
Ngjyra:
Vjollcë
Lidhës:
Lightning
Lloji i telefonit:
Prekje
Bluetooth:
Numri i bërthamave të procesorit:
6
EAN:
194252430132
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Celular Apple iPhone 12, 4GB/128GB, vjollcë
40,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo