1 / 8
Продадено
Слика на CD плеер GoGEN MAXI, караоке, розова
Слика на CD плеер GoGEN MAXI, караоке, розова
Слика на CD плеер GoGEN MAXI, караоке, розова
Слика на CD плеер GoGEN MAXI, караоке, розова
Слика на CD плеер GoGEN MAXI, караоке, розова
Слика на CD плеер GoGEN MAXI, караоке, розова
Слика на CD плеер GoGEN MAXI, караоке, розова
Слика на CD плеер GoGEN MAXI, караоке, розова

CD плеер GoGEN MAXI, караоке, розова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
87.58 €
со ДДВ Без ДДВ 74.22 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
2. 11. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
GOGMAXIKARAOKEP
Пеша кг:
1
Производител:
GoGen
EAN:
8590393289882
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
CD плеер GoGEN MAXI, караоке, розова
87.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ