1 / 7
Продадено
Слика на CaseLogic Era DSLR/Mirrorless CECS102
Слика на CaseLogic Era DSLR/Mirrorless CECS102
Слика на CaseLogic Era DSLR/Mirrorless CECS102
Слика на CaseLogic Era DSLR/Mirrorless CECS102
Слика на CaseLogic Era DSLR/Mirrorless CECS102
Слика на CaseLogic Era DSLR/Mirrorless CECS102
Слика на CaseLogic Era DSLR/Mirrorless CECS102

CaseLogic Era DSLR/Mirrorless CECS102

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
63.21 €
59.96 €
со ДДВ Без ДДВ 50.81 €
Заштеди 3.25 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
торба
Наменето за:
Камери со отстранливи леќи
Материјали:
Полиестер
Надворешни димензии:
160 x 140 x 190
Код:
CL-CECS102
Пеша кг:
0,24
Внатрешни димензии мм:
150 x 110 x 170
Производител:
CaseLogic
Веб-страница на производителот:
Caselogic.com
Боја:
Град
EAN:
85854244848
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
CaseLogic Era DSLR/Mirrorless CECS102
59.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ