1 / 6
Продадено
Слика на Cooler Master Elite 342,  црна
Слика на Cooler Master Elite 342,  црна
Слика на Cooler Master Elite 342,  црна
Слика на Cooler Master Elite 342,  црна
Слика на Cooler Master Elite 342,  црна
Слика на Cooler Master Elite 342,  црна

Cooler Master Elite 342, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
71.23 €
со ДДВ Без ДДВ 67.83 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RC-342-KKN6-U3
Лансиран:
9 јули 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 милиметарски приклучок (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (1x)
Вид на напојување:
ATX
Без напојување:
По
Локација на напојувањето (ПСУ):
Горе
USB 3.0:
По
USB конектори:
По
Аудио приклучок:
По
Број на аудио конектори:
2
Број на порти USB-A 2.0:
2
Број на ладилни места:
3
Број на фанови:
1
Димензии на кутијата:
180 x 352 x 440
Број на USB конектори:
2
Специјална опрема:
Транспарентна страна, вентилирана напред, страна со можност за поврзување
Параметри на моќност:
Ниту еден извор на енергија, на врвот, не поддржува стандарден ATX
Број на слотови:
Надворешност 3,5 "(1x), надворешност 5,25" (2x), внатрешност 3,5 "(5x)
Слотови за течноста за ладење:
Страна 1x90мм, монтирана 1х120мм, предна 1х120мм, задна 1х80 / 90мм
Комплет за ладење:
1x120 mm
Места за ладење:
Страна 1х90мм, предна 1х120мм, задна 1х80 / 90мм
Производител:
CoolerMaster
Веб-страница на производителот:
Coolermaster.com
Боја:
ЦРНО
Вид на ложа:
Микроенергија
Број на внатрешен простор на дискот 3,5 ":
5
Број на надворешен простор на тврдиот диск 3,5 ":
2
Максимална должина на картичката [см]:
36,3
Максимална должина на течноста за ладење на процесорот [cm]:
15,3
Поддржани формати на матични плочи:
Микро-ATX
Број на слотови за картички:
4
EAN:
4719512047446
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Cooler Master Elite 342, црна
71.23 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ