1 / 10
Foto e Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"
Foto e Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"
Foto e Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"
Foto e Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"
Foto e Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"
Foto e Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"
Foto e Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"
Foto e Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"
Foto e Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"
Foto e Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"

Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
8,390 MKD.
7,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6,263 MKD.
Ju kurseni 1,000 MKD.
-12%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çanta e krahut nga Case Logic CL-RBP315 ka kapacitet të jashtëzakonshëm për mbajtjen e laptopit, tabletit, pajisjeve tjera elektronike dhe aksesorëve të ndryshëm. Xhepat e çantës ofrojnë mbrojtje të përkryer dhe përputhshmëri maksimale me pajisjet. Kjo çantë është dizajnuar për notebook-a mesatarë me madhësi prej 15.6", dhe tablet me madhësi 10.1". Rripat e zi dhe të fortë parandalojnë deformimin dhe perspirimin, duke iu ofruar kështu rehati maksimale. Çanta ka dimensione prej 32.0 x 29.0 x 46.0 cm.
Kodi i prodhuesit:
CL-RBP315
Lansuar:
20 Dhjetor 2012
Lloji i baterisë:
Çantë shpine
Dizajnuar për:
Laptop
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
85854226400
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë krahu për laptop CaseLogic CL-RBP315 15.6"
7,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo