1 / 3
Слика на Напојна кутија- Chieftec SFX-250VS, 250W
Слика на Напојна кутија- Chieftec SFX-250VS, 250W
Слика на Напојна кутија- Chieftec SFX-250VS, 250W

Напојна кутија- Chieftec SFX-250VS, 250W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,190 MKD.
4,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,895 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-3%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Течност за ладење:
активен
Код на производителот:
SFX-250VS
Лансиран:
14 октомври 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
SFX
Големина на вентилаторот:
80мм
SATA:
2
Молекс 4 игла:
2
Флопи:
1
ATX:
1
4 игла на процесорот:
1
Фанови:
1
Конектори:
4pin процесор (1x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), SATA (2x)
Тип на извор:
SFX
Модуларен кабел:
Веќе
Излезна порта на еднонасочна струја:
+3.3/5V (15/14A-80W), +12V (18A-220W)
Производител:
Chieftec
Веб-страница на производителот:
Chieftec.com
Напојување на напојување [Ш]:
250
PFC:
активен
EAN:
4710713239982
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Напојна кутија- Chieftec SFX-250VS, 250W
4,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ