1 / 1
Foto e Ngjyrë për printerë EPSON C13T67354A, e kaltër e çeltë

Ngjyrë për printerë EPSON C13T67354A, e kaltër e çeltë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 18.37 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Epson është një ndër kompanitë më të besueshme në treg. Ngjyrat Epson janë të projektuara sipas standardeve më të larta të cilësisë në mënyrë që rezultati i printimit të jetë i përkryer. Vëllimi i këtij produkti është 70 ml. Për të parë se me cilët printerë kanë përshtatshmëri, vizitoni parametrat.
Kodi i prodhuesit:
C13T67354A
Lansuar:
19 Qershor 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Epson L655, Epson L800, Epson L810, Epson L850, Epson L1300, Epson L1800
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër e çelët
Për printer:
Epson
Volum (ml):
70
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
8715946495736
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printerë EPSON C13T67354A, e kaltër e çeltë
19.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo