1 / 1
E shitur
Foto e Disk Blu-ray Verbatim BD-R DL, 50GB

Disk Blu-ray Verbatim BD-R DL, 50GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
58.19 €
56.57 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 47.94 €
Ju kurseni 1.62 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Disqet Blu-ray me një dizajn me dy shtresa, me kapacitet prej 50GB ofrojnë kapacitet të lartë për ruajte të të dhënave, edhe më të lartë se disqet DVD. Një gjë e tillë mundëson edhe ruajtjen e videove me HD, parametër ky që është shumë i rëndësishëm për televizorët e kohës moderne. Kjo USB ofron kapacitet prej 50GB, shpejtësi të shkrimit 6x dhe specifika tjera që korrespondojnë me Blu-ray Disc Alliance. Kjo USB është e pajisur me një shtresë mbrojtëse me anë të së cilës mundësohet jetë e gjatë dhe performancë e shkëlqyer.
Kodi i prodhuesit:
43736
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Dy shtresore
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
6
Paketimi:
Kuti mbrojtëse
E paketuar pas [artikuj]:
10
Sipërfaqe të printueshme Inkjet:
Prodhuesi:
Verbatim
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com
Kapaciteti [GB]:
50
Lloji i medias:
Blu-Ray R
EAN:
23942437369
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk Blu-ray Verbatim BD-R DL, 50GB
56.57 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo