1 / 6
Продадено
Слика на Ранец Batoh Dragon Ball Z - Goku
Слика на Ранец Batoh Dragon Ball Z - Goku
Слика на Ранец Batoh Dragon Ball Z - Goku
Слика на Ранец Batoh Dragon Ball Z - Goku
Слика на Ранец Batoh Dragon Ball Z - Goku
Слика на Ранец Batoh Dragon Ball Z - Goku

Ранец Batoh Dragon Ball Z - Goku

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
46.89 €
45.27 €
со ДДВ Без ДДВ 38.36 €
Заштеди 1.62 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
торба
Материјали:
Полиестер
Код:
5055756871959
Ширина mm:
300
Висина mm:
410
Дебелина мм:
100
Од серијата:
змејска топка
Производител:
Био свет
Веб-страница на производителот:
Bioworldmerch.com
Боја:
Сина
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5055756871959
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ранец Batoh Dragon Ball Z - Goku
45.27 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ