1 / 5
Продадено
Слика на Безжичен рутер D-Link DWR-961
Слика на Безжичен рутер D-Link DWR-961
Слика на Безжичен рутер D-Link DWR-961
Слика на Безжичен рутер D-Link DWR-961
Слика на Безжичен рутер D-Link DWR-961

Безжичен рутер D-Link DWR-961

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
155.86 €
147.73 €
со ДДВ Без ДДВ 125.20 €
Заштеди 8.13 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Број на WAN порти:
1
Заштитен allид:
По
Број на пристаништа RJ-45:
4
Управување:
По
Код:
DWR-961/EE
Ширина mm:
154
Висина mm:
32
Дебелина мм:
122
Број на порти на HUB прекинувачи:
2
Стандардна WLAN Wi-Fi:
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Опсег на фреквенција на GHz:
2.4, 5
WLAN WiFi МБ-брзини на пренос:
866 + 300
Брзина на пренос за MB-прекинувачи на HUB:
1000
Брзина на трансфери на WAN MB:
1000
МБ-брзина на пренос:
300
Лансиран:
9. 3. 2021
Тежина g:
275
Производител:
Д-врска
Веб-страница на производителот:
Dlink.com
Тип на антена:
Мобилен
EAN:
790069456367
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Безжичен рутер D-Link DWR-961
147.73 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ