1 / 1
Продадено
Слика на Батерија Патона за Li-Ion на Panasonic DMW-BLF19 2000mAh

Батерија Патона за Li-Ion на Panasonic DMW-BLF19 2000mAh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
53.46 €
51.83 €
со ДДВ Без ДДВ 43.93 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT1226
Лансиран:
22. 9. 2014
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Батерија
Користено со:
Nikon D50, Nikon D50, Nikon D70, Nikon D70, Nikon D80, Nikon D80, Nikon D90, Nikon D90, Nikon D100, Nikon D100, Nikon D200, Nikon D200, Nikon D300, Nikon D300, Nikon D700, Nikon D700
Наменето за:
Дигитален фотоапарат, видео камера
Користи со брендови:
Панасоник
Број на пакувања:
1
Производител:
Патона
Капацитети [mAh]:
2000
Напнатост [V]:
7,4
EAN:
4055655035774
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Патона за Li-Ion на Panasonic DMW-BLF19 2000mAh
51.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ