1 / 1
Продадено
Слика на Батерија Patona за лаптоп Lenovo E550

Батерија Patona за лаптоп Lenovo E550

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
105.45 €
92.45 €
со ДДВ Без ДДВ 78.35 €
Заштеди 13.00 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT2437
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-јон
Посветен на серијата лаптопи Леново:
ThinkPad E550, ThinkPad E550c, ThinkPad E555, ThinkPad Edge E550, ThinkPad Edge E550c, ThinkPad Edge E555
Производител:
Патона
Боја:
ЦРНО
Капацитети [mAh]:
4 400
Напон [V]:
10,8
EAN:
4055655169004
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Patona за лаптоп Lenovo E550
92.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ