1 / 2
Продадено
Слика на AVACOM батерија	за Dell XPS 13 Li-Pol 7,6V 7400mAh 56Wh
Слика на AVACOM батерија	за Dell XPS 13 Li-Pol 7,6V 7400mAh 56Wh

AVACOM батерија за Dell XPS 13 Li-Pol 7,6V 7400mAh 56Wh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
139.57 €
129.83 €
со ДДВ Без ДДВ 110.02 €
Заштеди 9.75 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
AVACOM батеријата на лаптопот ќе обезбеди доволно енергија за висококвалитетна работа, исто така е погодна како резервна батерија на одмор или во одење, каде што недостасува можност за поврзување со главната мрежа. Нуди висок капацитет од 7400 mAh, напон од 7,6 V. AVACOM батериите се направени од ќелии со голем капацитет. Овие батерии имаат до 32% поголем капацитет од оригиналната батерија со иста големина и тежина. Клетките од кои се составуваат овие батерии, исто така, имаат подолг животен век отколку повеќето видови клетки кои ги користат производителите на реномирани лаптопи. Компатибилен со моделите: DELL:XPS 13 9343 Предупредување за некомпатибилност - не поддржува DELL XPS 13 (9350).
Гаранција за производителот:
1 година
Лансиран:
28. 3. 2022
Тип на батерија:
Litium Polimer (Li-pol)
Производител:
Аваком
Напнатост [V]::
7,6
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8591849079798
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
AVACOM батерија за Dell XPS 13 Li-Pol 7,6V 7400mAh 56Wh
129.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ