1 / 12
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
Слика на Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513

Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
269.56 €
267.94 €
со ДДВ Без ДДВ 227.07 €
Заштеди 1.62 €
-1%

Само уште 4
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
61GC5130A0AH
Лансиран:
22. 1. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
Микро USB
Тип на батерија:
Екстериер, опрема за снимање
Наменето за:
Конзола за игри, лаптоп, компјутер
Конектори:
2x 3,5 милиметарски приклучок, HDMI 2.0 (влез / излез), кабел (USB-C / USB-A), USB-C 2.0
Читач на мемориски картички:
По
Формат на видео компресија:
MP4
Функции:
Разговор, коментар, снимање игра (компјутер, NB, конзола, мобилен), картичка microSD
Производител:
AVerMedia
Поддржува:
Снимки од 2K / 60Hz, Full HD / 60Hz снимки
EAN:
4710710678623
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Снимач- AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus capture box/ GC513
267.94 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ