1 / 1
E shitur
Foto e Bateri Avacom për Samsung X200/E250, 800mAh, Li-jon

Bateri Avacom për Samsung X200/E250, 800mAh, Li-jon

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
17.67 €
14.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.23 €
Ju kurseni 3.24 €
-18%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bateri zëvendësuese për celular Samsung X200/E250 me kapacitet 900 mAh. Bateria ka mbrojtje ndaj karikimit të tepërt dhe qarkut të shkurtër. Pakoja përmban një set të plotë mjetesh për zëvendësim të baterisë.
Lansuar:
30. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Akumulator
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Samsung
I rikarikueshëm:
Kodi:
GSSA-E900-S800A
Prodhuesi:
Avacom
EAN:
8591849059271
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Avacom për Samsung X200/E250, 800mAh, Li-jon
14.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo