1 / 1
Продадено
Слика на Avacom батерија за мобилен Huawei Y6 II, 2200mAh, Li-ion

Avacom батерија за мобилен Huawei Y6 II, 2200mAh, Li-ion

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.55 €
20.93 €
со ДДВ Без ДДВ 17.74 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Батерии
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Huawei
Јас Рикарично:
По
Код:
GSHU-Y6II-S2200
Производител:
Аваком
EAN:
8591849075950
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Avacom батерија за мобилен Huawei Y6 II, 2200mAh, Li-ion
20.93 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ