1 / 2
Продадено
Слика на Батерија AVACOM за лаптоп Toshiba Satellite L750, Li-ion, 10.8V, 4400mAh
Слика на Батерија AVACOM за лаптоп Toshiba Satellite L750, Li-ion, 10.8V, 4400mAh

Батерија AVACOM за лаптоп Toshiba Satellite L750, Li-ion, 10.8V, 4400mAh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
66.46 €
со ДДВ Без ДДВ 56.32 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
26. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Литиум-јон (ли-јон)
Посветен на сериите за лаптопи Toshiba:
Сателит L750
Код:
NOTO-L750-N22
Капацитети mAh:
4400
Волтаж В.:
10.8
Производител:
Аваком
Боја:
ЦРНО
EAN:
8591849075097
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија AVACOM за лаптоп Toshiba Satellite L750, Li-ion, 10.8V, 4400mAh
66.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ