1 / 2
Слика на Батерија AVACOM	за лаптоп Samsung R530 / R730 / R428 / RV510, Li-ion, 6 ќелии, 11.1V, 4400mAh
Слика на Батерија AVACOM	за лаптоп Samsung R530 / R730 / R428 / RV510, Li-ion, 6 ќелии, 11.1V, 4400mAh

Батерија AVACOM за лаптоп Samsung R530 / R730 / R428 / RV510, Li-ion, 6 ќелии, 11.1V, 4400mAh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.83 €
61.58 €
со ДДВ Без ДДВ 52.19 €
Заштеди 3.25 €
-6%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
22 април 2024 - 23 април 2024
Македонија, други
22 април 2024 - 23 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Не може ли лаптоп да издржи онолку долго колку што траеше кога беше нов? Дали е тоа повеќе десктоп компјутер затоа што треба постојано да седите со него на штекерот? Заменете ја батеријата. Оваа батерија од производителот AVACOM ќе ви ја врати можноста да го користите вашиот лаптоп како пренослив уред. - Батерија со шест ќелии - Ли-јонски батерии - Димензии 204 x 47,5 x 200 mm, тежина 300 g - Дизајниран за Samsung R530 / R730 / R428 / RV510
Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО
Капацитети [mAh]:
4400
Тип на батерија:
Литиум-јон (ли-јон), Јон-литиум (јон-ли)
Посветен на серијата лаптопи Самсунг:
Samsung R428, Samsung R530, Samsung R730, Samsung RV510
EAN:
8591849075240
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија AVACOM за лаптоп Samsung R530 / R730 / R428 / RV510, Li-ion, 6 ќелии, 11.1V, 4400mAh
61.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ