1 / 4
Продадено
Слика на Avacom батерија за лаптоп Acer Aspire 7750/5750, TravelMate 7740, Li-Ion, 11.1V, 5800mAh / 64Wh
Слика на Avacom батерија за лаптоп Acer Aspire 7750/5750, TravelMate 7740, Li-Ion, 11.1V, 5800mAh / 64Wh
Слика на Avacom батерија за лаптоп Acer Aspire 7750/5750, TravelMate 7740, Li-Ion, 11.1V, 5800mAh / 64Wh
Слика на Avacom батерија за лаптоп Acer Aspire 7750/5750, TravelMate 7740, Li-Ion, 11.1V, 5800mAh / 64Wh

Avacom батерија за лаптоп Acer Aspire 7750/5750, TravelMate 7740, Li-Ion, 11.1V, 5800mAh / 64Wh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
79.34 €
71.23 €
со ДДВ Без ДДВ 60.36 €
Заштеди 8.11 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Секоја батерија има животен век и секогаш има време да ја замените. Можеме да избереме помеѓу оригинална батерија или алтернатива што обично е попристапна. AVACOM носи широк спектар на висококвалитетни алтернативни батерии за различни уреди. Батеријата не е компатибилна со Aspire E1-731, Aspire V3-771, Aspire V3-772, TravelMate P453. Главни карактеристики -Ли-јонски клеточен тип -Напон 10.8V / 11.1V -Капацитет 5800mAh -Број на членови 6 -Капацитет (Wh) 64Wh -Код за нарачка NOAC-7750-N22
Посветен на лаптопите на Acer:
Acer Aspire 4250, Acer Aspire 4250-C52G25Mikk, Acer Aspire 4250-E352G50MI, Acer Aspire 4250G, Acer Aspire 4250Z, Acer Aspire 4251, Acer Aspire 4251G, Acer Aspire 4251Z, Acer Aspire 4252, Acer Aspire 4252, Acer Aspire 4252, Acer Aspire 4252, Acer Aspire 4252, 504 4253, Acer Aspire 4253G, Acer Aspire 4333, Acer Aspire 4339, Acer Aspire 4349, Acer Aspire 4350, Acer Aspire 4350G, Acer Aspire 4352, Acer Aspire 4551, Acer Aspire 4551G, Acer Aspire 4551 Acer Aspire 4551 Acer Aspire 4551 Acer Aspire..., Acer Aspire 4250, Acer Aspire 4250-C52G25Mikk, Acer Aspire 4250-E352G50MI, Acer Aspire 4250G, Acer Aspire 4250Z, Acer Aspire 4251, Acer Aspire 4251G, Acer Aspire 4251Z, Acer Aspire 4252, Acer Aspire 4252G, Acer Aspire 4252Z, Acer Aspire 4253, Acer Aspire 4253G, Acer Aspire 4333, Acer Aspire 4339, Acer Aspire 4349, Acer Aspire 4350, Acer Aspire 4350G, Acer Aspire 4352, Acer Aspire 4551, Acer Aspire 4551G, Acer Aspire 4551G-P322G32Mn, Acer Aspire 4551P, Acer Aspire 4552, Acer Aspire 4552-5078, ...
Посветен на серија лаптопи „Пакард Бел“:
ENTV43HC, Packard Bell EasyNote LM81, Packard Bell EasyNote LM82, Packard Bell EasyNote LM83, Packard Bell EasyNote LM85, Packard Bell EasyNote LM86, Packard Bell EasyNote LM87, Packard Bell EasyNote LM94, Packard Bell EasyNote EasyNell LM98, Packard Bell EasyNell LM98, Packard Бел LS13, Packard Bell EasyNote LS44, Packard Bell EasyNote LV11, Packard Bell EasyNote LV44, Packard Bell EasyNote NM85, Packard Bell EasyNote NM86, Packard Bell EasyNote NM87, Packard Bell EasyNote NM98, Packard Bel...
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Капацитети [mAh]:
Капацитетот [mAh]:
Код на производителот:
NOAC-7750-P29
Код:
NOAC-7750-P29
Лансиран:
5. 6. 2019
Тип на батерија:
Литиум-јон (ли-јон), Вид:
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Пеша [g]:
316,5
Производител:
Аваком, Аваком
Дизајниран за лаптопи од серијата Packard Bell::
ENTV43HC, Packard Bell EasyNote LM81, Packard Bell EasyNote LM82, Packard Bell EasyNote LM83, Packard Bell EasyNote LM85, Packard Bell EasyNote LM86, Packard Bell EasyNote LM87, Packard Bell EasyNote LM94, Packard Bell EasyNote LM98, Packard Bell EasyNote LS11, Packard Bell EasyNote LS13, Packard Bell EasyNote LS44, Packard Bell EasyNote LV11, Packard Bell EasyNote LV44, Packard Bell EasyNote NM85, Packard Bell EasyNote NM86, Packard Bell EasyNote NM87, Packard Bell EasyNote NM98, Packard Bel...
Напнатост [V]::
11,1
EAN:
8591849067757
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Avacom батерија за лаптоп Acer Aspire 7750/5750, TravelMate 7740, Li-Ion, 11.1V, 5800mAh / 64Wh
71.23 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ