1 / 6
Продадено
Слика на Audioquest кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 1,5m, црно / сино
Слика на Audioquest кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 1,5m, црно / сино
Слика на Audioquest кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 1,5m, црно / сино
Слика на Audioquest кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 1,5m, црно / сино
Слика на Audioquest кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 1,5m, црно / сино
Слика на Audioquest кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 1,5m, црно / сино

Audioquest кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 1,5m, црно / сино

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
55.08 €
53.46 €
со ДДВ Без ДДВ 45.30 €
Заштеди 1.62 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Blu-Ray плеери, Конзоли за игри, Проектори, ТВ
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
2, HDMI
Од приклучокот:
HDMI A (маж)
За конектори:
HDMI A (маж)
Код:
Qblueberryhdmi0015
Должина м:
1.5
Лансиран:
10. 2. 2021
Производител:
Аудио-барање
Боја:
Сина, црна
Вид на кабел:
Врски, видео
EAN:
92592015371
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Audioquest кабел BlueBerry HDMI 2.0, M / M, 8K @ 30Hz, 1,5m, црно / сино
53.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ