1 / 5
Продадено
Слика на Apple заштитна футрола за iPad Pro 12,9 ”, бела
Слика на Apple заштитна футрола за iPad Pro 12,9 ”, бела
Слика на Apple заштитна футрола за iPad Pro 12,9 ”, бела
Слика на Apple заштитна футрола за iPad Pro 12,9 ”, бела
Слика на Apple заштитна футрола за iPad Pro 12,9 ”, бела

Apple заштитна футрола за iPad Pro 12,9 ”, бела

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
102.20 €
79.45 €
со ДДВ Без ДДВ 67.33 €
Заштеди 22.75 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MRXE2ZM/A
Лансиран:
2. 11. 2018
Користено со:
Apple iPad Pro 12,9 2018 година
Наменето за:
Таблет
Користи со брендови:
јаболко
Можност за престој:
По
Производител:
јаболко
Боја:
Бело
Вид на обвивка:
Јас капак
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
190198763846
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Apple заштитна футрола за iPad Pro 12,9 ”, бела
79.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ