1 / 1
Продадено
Слика на Антибактериски марамчиња COLORWAY, 100 парчиња

Антибактериски марамчиња COLORWAY, 100 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
7.96 €
со ДДВ Без ДДВ 6.75 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
РАЦЕ
Вид на средства за чистење:
партали
Код:
CW-1077
Лансиран:
8. 2. 2021
Производител:
COLORWAY
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Антибактериски марамчиња COLORWAY, 100 парчиња
7.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ