1 / 4
Продадено
Слика на Wireless рутер D-линк DAP-2020
Слика на Wireless рутер D-линк DAP-2020
Слика на Wireless рутер D-линк DAP-2020
Слика на Wireless рутер D-линк DAP-2020

Wireless рутер D-линк DAP-2020

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
3,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,619 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
DAP-2020/E
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Пеша [g]:
224,7
Ширина [мм]:
147,5
Стандардна WLAN (Wi-Fi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
300
Опсег на фреквенција [GHz]:
2,4
Тип на рутер:
Пристапна точка, мост, клиент, повторувач (дистрибутер)
Јачина на сигналот на антената:
2x 5 dBi
Број на пристаништа RJ-45:
1
Пристапна точка:
По
Производител:
Д-врска
Веб-страница на производителот:
Dlink.com
Висина [mm]:
31,5
Дебелина [mm]:
113
Тип на антена:
Мобилен
EAN:
790069428739
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Wireless рутер D-линк DAP-2020
3,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ