1 / 5
E shitur
Foto e Ҫantë WENGER Sensor për Macbook Pro dhe iPad 15”, e zezë
Foto e Ҫantë WENGER Sensor për Macbook Pro dhe iPad 15”, e zezë
Foto e Ҫantë WENGER Sensor për Macbook Pro dhe iPad 15”, e zezë
Foto e Ҫantë WENGER Sensor për Macbook Pro dhe iPad 15”, e zezë
Foto e Ҫantë WENGER Sensor për Macbook Pro dhe iPad 15”, e zezë

Ҫantë WENGER Sensor për Macbook Pro dhe iPad 15”, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6,990 MKD.
4,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,805 MKD.
Ju kurseni 2,500 MKD.
-36%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Produkti në fjalë është një çantë me stil e prodhuar nga materiali i qëndrueshëm me kualitet të lartë, i cili i përgjigjet madhësisë prej 15” dhe 10 litra. Përfshin dimensione prej 40 x 32 x 8 cm dhe mund ta akomodojë pa problem një Macbook Pro ose iPad. Kjo çantë përfshin interior të hartuar mirë dhe pjesë të jashtme të qëndrueshme. ?anta përmban xhepa SENSOR për ruajtjen e gjërave esenciale. Kjo çantë ka ngjyrë të zezë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Ngjyra:
Zezë
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
Dimensionet e jashtme [mm]:
400 x 320 x 80
Data e lansimit:
1 Shkurt 2017
Lloji i baterisë:
Çantë
Pesha [kg]:
0.900
Besueshmëria:
97 %, 96 %
EAN:
7613329008010
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ҫantë WENGER Sensor për Macbook Pro dhe iPad 15”, e zezë
4,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo