1 / 1
Продадено
Слика на Алтернативен тонер PrintIt за Canon CL-513 XL

Алтернативен тонер PrintIt за Canon CL-513 XL

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
43.71 €
27.46 €
со ДДВ Без ДДВ 23.27 €
Заштеди 16.25 €
-38%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PI-643
Лансиран:
20 мај 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
Веќе
Користено со:
Canon PIXMA iP2700, Canon PIXMA iP2702, Canon PIXMA MP230, Canon PIXMA MP240, Canon PIXMA MP250, Canon PIXMA MP252, Canon PIXMA MP260, Canon PIXMA MP270, Canon PIXMA MP272, Canon PIXMA MP280
Покриеност (%) / Број на страници:
5/500
Производител:
PRINT IT
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
повеќебојна
За печатари:
Канон
Волумен (ml):
17
EAN:
8595610603441
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Алтернативен тонер PrintIt за Canon CL-513 XL
27.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ