1 / 4
Слика на Tesla Smart Pet Fountain UV
Слика на Tesla Smart Pet Fountain UV
Слика на Tesla Smart Pet Fountain UV
Слика на Tesla Smart Pet Fountain UV

Tesla Smart Pet Fountain UV

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
100.58 €
64.83 €
со ДДВ Без ДДВ 54.94 €
Заштеди 35.75 €
-36%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
WiFi:
По
Код:
TSL-PC-WFUV
Ширина mm:
230
Висина mm:
175
Дебелина мм:
160
Оперативни системи поддржани од ОС:
Андроид, iOS
Лансиран:
Лансиран
Применет јазик:
Англиски, чешки, хрватски, унгарски, германски, полски, словачки
Главно снабдување:
По
beвер:
Коцка
Волумен на држачот [l]:
2.5
Материјал за чистење:
Активен јаглен и смола, УВ ламба
Тип на филтер:
Органски памучен филтер
Производител:
Тесла
Веб-страница на производителот:
Shop.tesla.com
EAN:
8596115855113
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Tesla Smart Pet Fountain UV
64.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ