Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë

Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12,119 MKD.

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Samsung S27R350 do t'ju magjepsë në shikim të parë. Është me të vërtetë elegant, ofron një dizajn pa kornizë nga tre anët dhe mbajtësja ka një formë Y. Falë shkallës së rifreskimit prej 75 Hz, ju lehtë mund të shijoni edhe skena plot aksion. Pavarësisht nëse është seria, videoja apo loja juaj e preferuar, përmbajtja shfaqet pa probleme dhe pa vonesë. Monitori mbështet FreeSync, një teknologji që sinkronizon shkallën e rifreskimit midis kartelës grafike dhe monitorit. Kjo teknologji zvogëlon vonesat, kështu që ju mund të shijoni skena veprimi me hapa të shpejtë si në lojëra ashtu edhe në filma dhe video. Monitori ofron modalitetin Eye Saver, i cili kujdeset për shëndetin dhe rehatinë e syve tuaj. Ka teknologji Flicker Free, e cila ndalon dridhjen e bezdisshme të përmbajtjes. Kjo ju lejon të punoni ose të luani për orë të gjata pa pasur lodhje të syve. Monitori ka ekran të gjerë 16: 9, shkëlqim 250 cd / m2, kontrast 1000: 1 dhe përgjigje 5 ms. Këndet e shikimit janë 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht, shpejtësia e rifreskimit është 75 Hz. Ai ofron ndërfaqe D-Sub dhe HDMI 1.4 dhe mbështet standardin VESA 75 x 75. Përmasat e tij përfshirë mbajtësen janë 611.7 x 463 x 250.5 mm, pesha 4.5 kg.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
FreeSync:
Po
Frekuencë [Hz]:
75
Prodhuesi:
Samsung
Lartësia [mm]:
463
Ekran i sheshtë:
Po
Trashësia [mm]:
250,5
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Po
Gjerësia [mm]:
611,7
Numri i porteve HDMI:
1
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Po
EAN:
8806090191121
Koha e reagimit [ms]:
5
Besueshmëria:
100 %
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Ngjyra:
Tmavě šedá
Ueb-i i prodhuesit:
samsung.cz
Konsumi [W]:
22
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC (72%)
Kodi:
LS27R350FHUXEN
Port hyrës HDMI:
Po
Varje në mur:
Po
Lansuar:
17. 7. 2020
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Port hyrës VGA (D-Sub):
Po
Pesha [kg]:
4.5
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Lloji i ekranit:
IPS
Statický kontrast [1]:
1000
Lojë:
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
12,119 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo