Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
E shitur
Foto e Monitor Dell S2421HGF, 24" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Dell S2421HGF, 24" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Dell S2421HGF, 24" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Dell S2421HGF, 24" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Dell S2421HGF, 24" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Dell S2421HGF, 24" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Dell S2421HGF, 24" LED, Full HD, i zi

Monitor Dell S2421HGF, 24" LED, Full HD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12,742 MKD.

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Monitor i lojës Dell S2421HGF 24 " me rezolucion Full HD prej 1080 x 1920 px, kohë të përgjigjes prej 1 ms dhe normë rifreskimi 144 Hz. Monitori është i pajisur me një numër teknologjish për imazhe perfekte dhe lojëra kompjuterike. Për këtë qëllim, monitori është i pajisur me teknologji Freesync, kontrast 1000: 1 s, shkëlqim 350 cd / m2. Ndërfaqja e monitorit përfshin: DisplayPort (versioni 1.2), 2 x HDMI (version 1.4) dhe portë për kufje. Monitori mbështet standardin VESA.

EAN:
5397184200780
Lansuar:
2. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Po
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lojë:
Po
Port hyrës HDMI:
Po
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Numri i porteve DisplayPort:
1
FreeSync:
Po
Përmbajtja e pakos:
Kabllo HDMI
Diagonalja e ekranit:
23.8
Lartësi e rregullueshme:
Po
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Po
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Po
Kodi:
210-AWMG
Pesha kg:
3.4
Frekuencë Hz:
144
Konsumi W:
20
Gjerësia mm:
537,8
Lartësia mm:
321,6
Trashësia mm:
189,4
Besueshmëria:
100 %
Koha e reagimit ms:
1
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Pitch Hz:
0,275
Ndriçimi cdm2:
350
Këndi horizontal i shikimit °:
170
Këndi vertikal i shikimit °:
160
Ekran i sheshtë:
Po
Shtrirja e ngjyrave:
CIE1931 (72%), CIE1976 (83%)
Teknologji audio:
3.5mm për dëgjuese
Kontrasti statik [:1]:
1000
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit:
TN
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor Dell S2421HGF, 24" LED, Full HD, i zi
12,742 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo