Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Foto e Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0

Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,099 MKD.

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Hard disk Kingston Now SSD vjen me madhësi 240GB dhe ofron përdorshmëri deri në 1 milion orë. Përdor platformën SATA 3.0 ( që përshtatet edhe për SATA 2.0). Transmetimi i leximit dhe kopjimit të të dhënave mund të shkoj deri në 500, respektivisht 350 MB / s.Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Kodi i prodhuesit:
SA400S37/240G
EAN:
740617261219
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Formati i diskut:
2,5
Pesha (g):
41
Gjerësia [mm]:
100
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
500
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
350
TLC:
Po
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
80
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Kapaciteti [GB]:
240
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Lartësia [mm]:
7
Trashësia [mm]:
69,9
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
2,099 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo